HAKKIMIZDA

KCS Dış Ticaret, 6 ilde, 17 ayrı lokasyon ile 35 dünya markasının bayilik ve distribütörlüğünü yapan; satış, satış sonrası, yedek parça, ikinci el ve sigorta hizmetlerinden oluşan kapsamlı hizmet yelpazesi sunan Koçaslanlar Holding kuruluşudur.

 

Koçaslanlar, otomobilden hafif ticariye, hafif ticariden yolcu taşıma grubuna, orta ve ağır ticari kamyonlara, çekicilerden treylere ve tüm bu ürünlerin yan ekipmanları ile birlikte karayolunda hareket eden tüm segmentlere hitap edebilen ürün yelpazesini oluşturan markalara sahiptir. Yılda 60.000 araca hizmet vermektedir.

 

 

Koçaslanlar kuruluşu olan KCS Dış Ticaret, 2016 yılından bu yana Türkiye’nin tamamına hizmet vermektedir. Ağır vasıta, treyler, otobüs, minibüs, hafif ticari ve binek araçlara ait orijinal yedek parçaları ile PAKCS markasına ait eşdeğer yedek parçaların yurtiçi ve yurtdışı toptan pazarlama faaliyetlerinde bulunduğu şirkettir. PAKCS, T.C. Patent Kurumundan KCS şirketimiz adına tescillenmiş markamızdır. PAKCS, kendisine ait logo, kutu tasarımı ve renkleri, paça kodları, uluslararası barkod sistemi ile kendi marka standartlarını uygulamaya koymuştur. PAKCS markamız 10.000 kaleme yakın orijinal, yan sanayi yedek parça ve sarf malzemelerini bünyesinde bulundurmaktadır.

 

 

Müşteriler ile sadece satış ekipleri vasıtası ve B2B bilgisayar sistemi ile satışlarını gerçekleştirmektedir.

 

 

KCS, Koçaslanlar Grup bünyesinden Türkiye’nin en büyük çok markalı servis ağına hizmet vermektedir. Eş zamanlı olarak grubun servislerine özellikle garanti süresi dışındaki araçlar için PAKCS ve muadil olarak, rekabetçi olabilmeleri için yedek parça tedariği yaparken, grup dışı müşterilerine Renault Trucks, MAN, DAF, TRP, Isuzu, Karsan, Tırsan, Kassbohrer, Renault Otomobil, Dacia, ZF, Continental, AKO gibi bir çok marka altında PAKCS markası altında ve/veya orijinal ve/veya muadil olarak bir çok farklı ürünü B2B sistemi üzerinden ulaştırıyor. 

 

Uluslararası Pazarlarımız: Avrupa, Afrika ve Asya pazarlarında satış faaliyeti yürütmekteyiz.

Avrupa’da en önde gelen pazarlarımız: İrlanda, Hollanda, İspanya, İtalya, Almanya.

Asya’da İran

Afrika’da Fas'tır.

 

 

Muhtelif İşortaklarımız: ZF, Kaçmaz, Continental, AKO, Varta, Esan Akü, Beşel Bijon, Caldini, GTS